בניית בית פרטי ווילות יוקרה בסטנדרט גבוה

חולמים לבנות בית פרטי המושלם עבורכם? ראש שקט לאורך כל תהליך הבנייה ועד לקבלת המפתח? בדב גראו תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים וגם את מה שלא ידעתם שאתם מחפשים!

מהי בנייה עד המפתח? ולמה אצלנו?

תהליך בנייה הוא משהו שרוב האנשים שמבקשים להתחיל אותו עושים זאת בפעם הראשונה והיחידה בחייהם. לרוב, אין ניסיון בביצוע ההליכים ובתחום ואפילו כשמדובר בשיפוץ "בלבד", מהווה לרובנו חוויה שלעתים מרתיעה ומלחיצה. כל תהליך של בניית בית פרטי הנו מורכב ומתחלק לשלבים רבים הדורשים ידע מקצועי רב במספר תחומים שונים.

בניית וילות פרטיות בדב גראו פשוטה משחשבת

עסקה פרטית היא עסקת השבחה או בנייה על קרקע חדשה. בתהליך העסקה חוברים אל יזמות נדל"ן או קבלן מפתח – קבלן המרכז את כלל קבלני המשנה תחתיו ודואג לתהליך בנייה רציף, מקצועי אמין ומהיר.

קבלן המפתח כשמו כן הוא, מלווה אותך משלב התכנון דרך הפשרת הקרקע, החפירה ועד קבלת המפתח וטופס 4.

לבנייה עד המפתח שלל יתרונות וכולם אצלנו:

  • קורת גג אחת – אתם מדברים ומתקשרים חוזית אך ורק עם קבלן אחד ולא עם כל בעל מקצוע לחוג, הכל מרוכז ומאפשר מתן מענה יעיל ומהיר לכל בעיה.
  • הקבלן הנו מנהל העבודה בשטח – מה שיוריד מכם את ענייני הבטיחות וניהול הבניה ויקל עליכם את התהליך.
  • חוסכים לכם זמן, כסף ועצבים: את כל זמן ההתרוצצות בין אנשי המקצוע, המוסדות והוועדות – אנו עושים הכל עבורכם! באופן הכי מקצועי, מסודר ואמין שתקבלו.

בעיקר, אתם זוכים לראש שקט בזמן שאנחנו מספקים לכם חוויית בנייה מהנה, איכותית ומקצועית מא' ועד ת'.

אתם יכולים לבנות עלינו!

מהרגע שמתקבל היתר הבניה, אנו נבצע את כלל עבודות השטח הנדרשות, כאמור, מן השלד ועד עבודות הגמר הקטנות. כל זאת כמובן תוך עמידה בלוח הזמנים מדויק ושקוף בפניכם.  צפוף ככל שיהיה לוח הזמנים, אנחנו מאמינים במקצועיות וביסודיות.

עבודה עם מומחים –  עבודות הגימור שלנו הן מן המקצועיות והיפות שראיתם.

אנו מתמחים בתחום הבנייה ובאמתחתנו ניסיון וידע רב המתבסס על בניית מאות בתים למכירה בעשרות יישובים והכי חשוב על לקוחות מאוד מרוצים!

אז בואו ותיהנו מחוויית בנייה מן הרמות הגבוהות ביותר ואולי אפילו תיהנו ממנה.

בדב גראו אנחנו מאמינים באיכות, במפרט הגבוה ביותר שקיים. בהגשמת החלום של דירה חדשה ומאובזרת עם חנייה, מחסן ומרפסת מרווחת.

אנחנו, בדב גראו, נשמח לוות אתכם, יד ביד ולבנות עבורכם את בית חלומותכם!

צרו איתנו קשר

כתובת: המושב 42, פרדס חנה כרכור