יזמות נדל"ן – השקעות והחלטות נבונות לחיים

עולם ההשקעות בנדל"ן הוא עולם נרחב ובצמיחה מתמדת, במיוחד בשוק הישראלי. נדל"ן הוא תחום שדרוש הבנה מקצועית עמוקה, מומחיות ידע וניסיון. שעושים את פעולות בצורה נכונה הסיכון יורד, הסיכוי לרווחים גבוהים עולה ואיתו השקט הנפשי שלך כיזם.

המונח "יזמות נדל"ן" מייצג טווחים בהיקפים גדולים. החל מ'פליפ' בנכסים פרטיים ועד רכישת קרקעות נרחבות, מרכזים מסחריים, רפואיים, הקמת קניונים ובנייה רוויה.
אנחנו בדב גראו הובלנו כבר מאות לקוחות מרוצים אל עבר עסקאות מוצלחות, עסקאות בהיקפים שונים שהניבו החזר השקעה חיובי. הצוות שלנו צבר ידע ומיומנות רבה במהלך 33 שנות הפעילות שלנו.

כיום, זיקקנו ופישטנו את עולם יזמות הנדל"ן ואנחנו מנגישים אותו גם ליזמים בהיקפים קטנים.
הלקוחות שלנו שמחפשים הזדמנויות של יזמות נדל"ן מתחלקים לשלושה:

  • המשקיעים – קנייני הנכסים לתקופה ארוכה לאור תשואה אטרקטיבית.
  • 'הפיליפ' – יזמים שמחפשים לקנות, להשביח ולמכור. רכישה של נכסים מניבים או דורשי השבחה במיקומים אסטרטגים, רווחים גדולים בתקופות קצרות יחסית.
  • מגורים – בנייה פרטית או רוויה לתקופה של 5 – 10 שנים, עליית מכירים הדרגתית והשבחה או מכירה.

לכל אחד אצלנו יש מקום, אפשרות להתבטא, מענה מלא ומקצועי על ידי חברת דב גראו. אנו מסייעים באיתור נכסים לכל מטרה בין אם זה לטווח קצר או ארוך, אנו מבצעים בדיקות של הנכס המיועד ומייעצים בכל הנוגע להשבחה ולמקסום של הרווחים.

לבנות עם מומחים זה לא סלוגן, זה דרך חיים. שמה הטוב של חברת דב גראו נצבר מעשייה, מהשטח.
מביקורת והמלצות של מאות לקוחות מרוצים. שבנו ויזמו נדל"ן וזכו לשקט נפשי והון נצבר.

אנחנו רוצים ללוות לסייע לכם לאורך הדרך, יחד. אם אתם רוצים להשקיע בדירות פרטיות, ווילות, בנייה רוויה, בנייני מגורים או נדל"ו מסחרי – בכל גודל- ליווי של דב גראו יוביל אתכם להצלחה ויסייע בקבלת ההחלטות הנכונות.