אנשים שכבר בנו איתנו:

"כמה ברי מזל אנחנו. סיימנו שיפוץ ארוך, ויש לנו רק מילים טובות, ואנחנו מאושרים שהיתה לנו הזכות לעבוד עם ערן גראו
ביום שנקרא למשימה, הגיע, בחן, מדד, התרשם, עשה תוכנית מדוייקת של עלויות ולוחות זמנים ויצאנו לדרך…
השיפוץ התנהל בזמן שאנחנו ממשיכים את שגרת חיינו בבית, בזכות ערן והצוות שלו זה היה אפשרי.

צוות גראו, הקפידו על עבודה יסודית ונקייה, עם בעלי מקצוע מקצוענים, עבודה ברמת גימור גבוהה עם בקרת איכות בכל שלב, טרחו לפרק ולבצע מחדש כשהתוצאה לא עמדה בסטנדרטים הגבוהים של ערן , שהתייחס לבית שלנו כאילו היה הבית הפרטי שלו.
ערן – מנהל, מוביל, מקצועי, קפדן, יסודי ונעים, אין לנו ספק שנשתמש בשירותיו גם בהמשך, ממליצים בחום!"

שימרית הלוי, דיירת
"מר דב גראו, מוכר לי מזה כ- 3.5 שנים כקבלן הביצוע אשר בנה את ביתי, בו הנני מתגורר וזאת החל מחודש נוב' 2014 ברח' המייסדים בכרכור.
במשך כל התקופה, עובר למועד המסירה ולאחריה, התגלה דב (לרבות בנו ערן ורעייתו ירדנה אשר פועלים מטעמו בשם החברה), כאשיש מקצוע מעולה, שירותי ויעיל, על כל ההיבטים אשר באו לידי ביטוי במסגרת יחסי רוכש קבלן עד למועד כתיבת שורות אלו.
אוסיף ואציין כי חווית הרכישה מבחינתנו הייתה יוצאת מגדר הרגיל ושיקפה את היחס המיוחד אותו מעניק דב וצוותו הרחב, דבר אשר איננו מובן מאליו.
ראוי לציין, כי דב וצוותו פעלו בכל עת בה הם התבקשו לכך, בתהליכי הבדק אשר נדרשו לאחר מועד המסירה.
הנני משוכנע כי כל מי שירכוש ממנו ו/או יתקשר עמו על בסיס תכולת העבודה הקבלנית אות ביצע עבורנו, יצא נשכר ויפיק ממנה תועלת רבה.
אשמח לפרט בע"פ ככל שידרש לכך!"
ליאור בר און, דייר

"לירדנה ודב גראו. לפני כשלוש שנים קיבלנו את אחת מההחלטות החשובות והטובות בחיינו ובחרנו בכם כקבלן מפתח לבניה 4 וילות מדהימות בפרדס חנה כרכור. לאורך כל הדרך מהשלבים הראשוניים ועד מסירת המפתח הפגנתם מסירות, מקצועיות, הקדמת לוחות הזמנים, אכפתיות ודאגה לכל פרט ולכל בקשה. כל פנייה זכתה לטיפול מקצועי ענייני ומהיר ודאגתכם הרבה אלינו כלקוחות הייתה למופת. תמיד הענקתם לנו הרגשת יושרה, ביטחון ושיתוף פעולה. ניסיונכם הרב לאורך עשרות רבות בשנים, בקיאותכם הרבה בכל אחד מעשרות התהליכים השונים החל מהיתרי הבניה, תהליך הבניה ועד מסירת המפתח לאחר טופס 4 ראויים לציון. תמיד הרגשנו מלווים בצוות מקצועי ובאווירה משפחתית. שמחנו לעבור את התהליך המורכב הזה עם משפחת גראו וזכינו להכיר את פעילותכם הענפה ואת כל אחד ואחת מכם."

ירדנה,שחר, ערן ודב היקרים זאת ההזדמנות פשוט לומר לכם תודה ולהביע  את הערכתנו הרבה לפועלכם ועשייתכם.

בברכה

משפחת הורוביץ מודיעין

משפחת הורוביץ מודיעין, דיירים

למשפחת גראו – מגשימי החלומות,
רק "אתמול" ישבנו אצלכם במשרד עם חלום, ועוד לפני שהספקנו לעכל – כבר הגשמתם לנו אותו.
מעולם לא האמנו שתהליך בניית בית יכול להיות גם חווייה טובה, מרגשת ומספקת – וכל זה בזכותכם.
הכל התנהל במקצועיות, בזריזות, ביושרה ומעל הכל באווירה נעימה ומכבדת.
אין לנו מספיק מילים להודות לכם.

שמחים שבחרנו בכם ללוות אותנו מרגע התכנון ועד קבלת המפתח.
תודה ענקית שלא התפשרתם לרגע, הגדלתם ראש, יזמתם, שמתם לב לפרטים הקטנים, הבאתם את אנשי המקצוע הטובים ביותר והעמדתם בית בגימור גבוהה, בלי אף פשרה – ובמהירות שיא!

נכנסתם לנו ללב,
אוהבים אתכם ומודים לכם על הכל!

משפחת בינהיים-ששון

משפחת בינהיים-ששון, דיירים

אני רוצה להודות לך על העבודה והשירות הנפלא שקיבלתי לאורך כל הדרך

ראשית אני רוצה להודות לך, דב, על הכול!!! מהרגע שקבענו פגישה ראשונה לדבר על הפרוייקט ועד היום תמיד הגעת בדיוק בזמן והיית פנוי לענות על כל שאלה. קשה למצוא היום אנשי מקצוע שכל כך מכבדים את האדם שמחכה לשרות. אין דבר שלא ענית או עשית בנושא הבניה. נתת לי הרגשה שאני יכולה לישון בשקט.

ההתנהלות הנמשכת עם ירדנה שכללה השגת רישיונות והתנהלות מול המועצה וכל שאלה שהיתה לי בהמשך לאורך כל הפרוייקט תמיד נענתה בצורה הכי נעימה ומקצועית   ממש נהנייתי לעבוד עם ירדנה ואכן נשארנו חברות

וברגע שקבלנו את הרישיונות שלחת את מיכאל להתחיל עם הבניה ולפקח על הבניה. היו מספר אתגרים בהתחלה עם השכנים וגם מיכאל וגם ערן עזרו לעבור את הקשיים ולהרגיע את השכנים…אני רוצה להודות למיכאל שהיה במקום הבניה ולאורך כל תקופת הבניה  פיקח על העבודה ועשה עבודה מעולה ותמיד גם היה זמין לענות על שאלות בקשר להתקדמות הבניה או כל בעיה שהתעוררה  מיכאל היה ונשאר זמין תמיד לעזור !!! ואני מוקירה לו הרבה תודות על כך!!

גם כשהיו קשיים תמיד מיכאל וגם ערן היו זמינים לטפל מיד בענין.!

היום אני כבר נהנית מהפרוייקט  שהסתיים בהצלחה רבה  וגרה בחלק החדש של התוספת. יש לי רק דברים טובים להגיד ותודה לך ,לירדנה ,לשחר ,למיכאל ולערן!!! 

אני רוצה גם לציין שהיו אנשי מקצוע  רבים שעבדו אצלי בבית לאורך כל הבנייה  ובאמת כולם היו בסדר: מקצועיים מתחשבים ומכבדים. וכולם גם ידעו להגיד דברים טובים עלייך ולציין שהם עובדים איתך שנים רבות שזה לא מובן מאליו.

לסיום, תודה על זה שהסכמת לקבל את הפרוייקט ותודה על זה שנשארתי עם טעם נפלא של הצלחה!!

ממליצה עלייך לכל מי ששואל

אסתי שנייטקר

כרכור

23.6.2020

אסתי שנייטקר, Your Content Goes Here

פרויקטים אחרונים: