יחד נבנה בית בישראל!

בונים בית לבד? אתם לא לבד! 

אז הלכתם על בנייה פרטית, מה שאומר שהחלטתם לבנות בית מן היסוד. ללא ספק החלטה הדורשת מלכתחילה הבנה שמדובר בהשקעה: של אנרגיה, סבלנות, זמן – וכמובן, כסף.

לצד ההתרגשות הגדולה, עליכם להיערך לכל מבעוד מועד.

עליכם לדעת בדיוק לאן אתם נכנסים ומה עליכם לעשות, למי לפנות ובאיזה שלב – וכמובן, להיות עם היד על הדופק ולחשב עלויות.

בתהליך הבנייה הפרטית ישנם גורמים רבים שעשויים להשפיע על ההחלטות שלכם, ועלולים להיות גורם מכריע בתהליך הבנייה: הן מבחינת שטח הבנייה – והן מבחינת תהליכי הבניה השונים.

שטח הבנייה

מומלץ לדעת היטב מה יש בסביבת שטח הבנייה מבחינה בטיחותית ומבחינה פרודוקטיבית על מנת לייעל את הבנייה, ולא פחות חשוב, לבדוק מה קורה ויקרה מסביב לשטח.

שלד הבית

שימו לב לבחירת הבלוק שהכי נכון וראוי עבור תנאי הבנייה שלכם, שימו לב לבחירת תשתיות החשמל שלכם, לאיטומים נכונים – כמובן שבחירה בקבלן המפתח תועיל לכם מאוד מבחינת הידע, המקצועיות, והניסיון.

האחריות לחלק אחריות

כאשר הולכים על בנייה עצמית פרטית, למעשה האחריות לחלק אחריות היא בידיים שלכם.

עליכם להחליט מי יהיה אחראי על כל שלב בבניית הבית שלכם, אך כיוון שרשימת המטלות והשאלות שעליכם לשאול ולברר עוד ארוכה, כדאי וצריך לפקח באופן צמוד על איכות הבנייה באמצעות אנשי מקצוע ויועצים בתחום, שיידעו לתת לכם את המענה לכל מה שתרצו לדעת – ויותר מכך – לדברים שאפילו לא העליתם על דעתכם.

בירוקרטיה

כמו כן, גם כל הגורמים המנהלתיים הם סיפור בפני עצמו. היתרי הבנייה, הזכויות והחובות שלכם, אילו רשויות עליכם לערב על מנת לבנות את הבית באופן מוסמך וחוקי – עם מי לדבר – כל זה חייב להיות מחושב כראוי בתוך שכלול העלויות שלכם.

שימו לב שהעלויות לא נשארות קבועות ומתעדכנות מעת לעת, לפיכך בחרו איש מקצוע אמין יאשר ידע לייעץ לכם למי לפנות ואיך לחסוך עלויות בצורה המיטבית ביותר.

נשמע מסובך?  זוהי רק טעימה קטנה ממכלול הדברים שמרכיבים את בניית הבית שלכם, לא פשוט בכלל!

כפי שאתם מבינים, הבירוקרטיה מורכבת, האחריות גדולה, יש צורך לערב מגוון רחב של אנשי מקצוע ולהבין בתחומים רבים- אין כאן מקום לטעויות!  שורה תחתונה- כאב ראש אחד גדול!

לכן, אולי כדאי לחשוב על- קבלן מפתח איכותי שיעשה עבורכם את כל העבודה, כך תוכלו ליהנות מהתהליך ולא רק מהתוצאה והכי חשוב- לישון בשקט!

אנו דב גראו- חברה לבניין ופיתוח בע"מ מתמחים בתחום הבנייה, בעלי ניסיון וידע רב המתבסס על 30 שנות בנייה איכותית ומאות לקוחות מרוצים! אנו מאמינים באיכות, בשירות משפחתי, ביוקרה, ובהגשמת חלום

נשמח ללוות אתכם יד ביד, לבנות עבורכם את בית חלומותיכם ולהסב לכם נחת ושקט נפשי!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn

צרו איתנו קשר

כתובת: המושב 42, פרדס חנה כרכור