החיסכון שלך בעלויות נלוות מתחיל עם קבלן מפתח

 

עלויות שתוכל לחסוך אם תבחר בנו!

קונים דירת קבלן, נרגשים ומוכנים לתהליך ובמהלכו מגלים שיש עוד אלפי הוצאות שלא הייתם מודעים אליהם, מבאס נכון?

האם אתם רוצים לדעת כמה תשלמו בסופו של דבר? מהן העלויות הנלוות וכיצד אפשר לחסוך?

בתור חברה קבלנית אשר משקפת בצורה בהירה את העלויות ללקוח, ברצוננו לחשוף בפניך את העלויות הנסתרות בעת קניית דירה מקבלן וכיצד אנחנו- דב גראו- חברה לבנייה ופיתוח בע"מ נסייע לך להתכנס לתקציב.

שכר טרחה לעורכי דין: כבר בעת חתימת החוזה, יהיה עליכם לשלם לעורך דין שיסייע לכם בתהליך הקנייה אל מול הקבלן. שכר טרחת עורך דין ברכישת דירה ינוע בין 0.5% ל-2% ממחיר הדירה בתוספת מע"מ.

רישום בטאבו: רישום ב"טאבו" (לשכת רישום המקרקעין) הוא אחד מהדברים החשובים שצריך לעשות ברכישת דירה וכן גם זה עולה כמה אלפי שקלים.  

שדרוגים: המפרט שהקבלן נותן לא תמיד עונה לדרישותיכם, לעיתים הלקוח רוצה לשדרג את המטבח לגדול ומעוצב, מאוד מפתה לבחור ריצוף יקר יותר ואיכותי, כיורים, ברזים, ריצוף, מקלחות, דלתות .. כל פרט ופרט בביתכם ניתן לשדרג, דבר הכרוך בעלויות רבות שלא תמיד תוכננו!

אבל מה יפה בכל הסיפור, אצלנו- דב גראו- חברה לבנייה ופיתוח בע"מ המפרט הניתן ללקוח הינו ברמה גבוהה ומעל הסטנדרטים המצופים, וגם אם בכל זאת תרצו להתפנק ולשדרג אנחנו נדאג לכם למחיר המשתלם ביותר בשוק.

מפרט טכני ברמה גבוהה יכול להוות עבור הרוכש מנוף להעדפת פרויקט אחד על פני פרויקט אחר. מפרטים טכניים כוללים כיום תחומים שבעבר לא נכנסו בכלל למפרט הטכני של דירות קבלנים כמו מיזוג אוויר, מפסקי חשמל וכדומה.

שינויים: לעיתים תכניות הבניה אינן מספקות אתכם ותרצו לבצע שינויים כאלה ואחרים, בדרך כלל אם טרם התבצעה הבנייה שינויים כאלה הם ללא עלות, אך אם ברצונכם לבצע שינוי בדבר אשר כבר נעשה עליכם להוסיף כספים מאחר ושינויים כאלה כרוכים בעלויות נוספות לקבלן.

אצלנו- דב גראו- חברה לבנייה ופיתוח בע"מ אנו משתדלים כמה שניתן להפחית את מספר השינויים וכן את העלויות הכרוכות בהם למינימום האפשרי ונותנים לכם הלקוחות גמישות מרבית בתכנון הבית בצורה שתתאים לצרכים שלכם ולרוב הדבר נעשה ללא עלות משמעותית.

עיצוב: כמובן שזה לא מחייב, אבל תשלום למעצבת שתעזור לכם לעצב את ביתכם בטוב טעם גם זה משהו שעולה כסף ולחלקכם מאוד חשוב. בנוסף שינויים בתכנון הבית, תכנון נקודות החשמל והתאורה, גם הם דורשים שרטוט מקצועי על ידי מעצבת וגם שם ישנן עלויות נוספות.

בנוסף למפרטים העשירים, אצלנו- דב גראו- חברה לבנייה ופיתוח בע"מ, אתם זוכים לגמישות רבה מצד הקבלנים בכל הקשור בעיצוב הפנימי של הבית. אנו פתוחים לגבי עיצוב שונה מדירה לדירה. מדובר בבחירת גוונים, הכנות לתאורה דקורטיבית, הוספת נישות וכדומה.

תכולת הבית: ריהוט, תאורה, מכשירי חשמל, פריטי עיצוב שונים, גם עלויות אלה נכנסות לשקלול וצריך לקחת אותן בחשבון, כמובן שהטווחים במחירים הם רחבים מאוד וניתן לחסוך עלויות באופן משמעותי גם כאן.

גם כאן אנו נוכל לעזור לכם לחסוך ולהתכנס לתקציב, אנו משתפים פעולה עם מפעלי ייצור וחברות שונות במטרה להוזיל לכם את המחיר ולעזור לכם לקנות דירה בתקציב העומד בפניכם.

מס רכישה: כמובן שאם לא מדובר בדירה ראשונה עליכם לשלם מס מדורג שכל רוכש דירה נדרש לשלם. מדרגות המס נעות בין 0.5% ל-5% ממחיר הדירה.

הוצאות מימון: מימון הדירה באמצעות משכנתא, גורר תשלומי ריבית, אבל על כך נרחיב במאמר נפרד.

נסכם ונאמר שקניית בית הינו תהליך מורכב ומלא בהוצאות שונות שלעיתים הלקוח אינו מודע אליהם, אנו משתדלים לתת ללקוח שלנו מעטפת נוחה של מחירים ולצמצם במידת האפשר את העלויות כדי שכל אחד מכם יוכל להקים בית בישראל!

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn

צרו איתנו קשר

כתובת: המושב 42, פרדס חנה כרכור